Випуск 2017

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

30 травня дитсадок приймав багато гостей, які прийшли подивитися на наших вихованців – майбутніх школяриків. У цьому році їх 36. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у нашому садочку.

 

Діти були дуже гарні і щасливі. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка. Під час свята маленькі випускники читали вірші, співали, танцювали. Вони пообіцяли ніколи не забувати наш садочок.

Завітала з привітанням майбутня вчителька дітей Порядко Алла Михайлівна, яка вже 1 вересня радо зустріне їх біля шкільного порога.

А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

…Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння та мудрості!

Відповісти