День дошкілля

27 вересня – День дошкілля. І хоч осінь розфарбувала цей день в сірі кольори, для малят Грицівського ясел–садка «Сонечко» він видався яскравим і веселим.І не тільки цей день, а й цілий тиждень подарував їм несподіванки і приємні моменти:  виступ циркових артистів, конкурси малюнків і поробок з природнього матеріалу, дні гумору і казки. Спортивне свято ще більше здружило діток, виявило найспритнішого не тільки серед дітей, а й серед батьків вихованців.

Вдячні глядачі З клоуном веселіше... А ми ще й так уміємо...

А на завершення – відбувся святковий концерт, на який запросили  працівників садочка минулих років, голову селища. З піснями, запальними таночками та жартівливими віршами приїхали гості –  вихованці дитсадків  Коськова та Серединець.  Радо вітали дошкільнят і працівників закладу методист управління освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації  Гнатюк Тетяна Семенівна,  директор будинку культури селища Плахтій Віктор Євгенович та музичний керівник Стецюк Тетяна Олексіївна,  завідувач Грицівського ДНЗ Наталя Василівна Стара.

Від щирого серця привітав зі святом всіх працівників дошкільних установ народний депутат України, голова Ради Благодійників ХРБФ «Зміцнення громад» Сергій Васильович Буряк.

Добрі і незабутні враження подарувало свято всім гостям, вихованцям  і працівникам Грицівського дитячого садочка.

Веселі старти Веселі старти Чудові дари осені

Відповісти