Випуск 2016

wyp831 травня у Грицівському яслах-садку відбулося випускне свято «Прощавай, садочку!». Випускний бал у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя. Урочисто прибраний майданчик, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, зворушені батьки та вихователі. Цей день – святковий, радісний, веселий і водночас сумний, день прощання з дитячим садком, надовго залишиться в серцях 39 вихованців садочка.

wyp1Відтворення у пам’яті найтепліших спогадів дитинства, перші друзі, улюблені іграшки, цікаві розваги, стали актуальними у цей день, але самим зворушливим і традиційним був, звичайно, випускний бал. Увесь колектив садочка, батьwyp5ки дітей прийшли привітати дошкільнят зі святом та провести їх до школи.

Самі ж випускники для всіх присутніх приготували цікаву, гарну концертну програму. Дітки розказували вірші, співали пісні і дуже гарно танцювали.

Одним словом, випускний вдався на славу. Про нього довго пам’ятатимуть не тільки діточки – випускники, але й усі присутні, які побували в той день на казковому святі. Підготували захід: Вознюк Галина Володимирівна – музичний керівник та Михальчишина Галина Леонтівна – вихователь.

wyp7 wyp6 wyp4 wyp3 wyp8 wyp2

Відповісти