День дошкілля

Важливо не те, що і скільки ми робимо,
а те, скільки любові та натхнення
ми вкладаємо в свою працю…

DSC0184727 вересня в Грицівському яслах-садку відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля. Для дітей та всіх працівників садочка організовано цікаву та змістовну концертну програму.

До всіх присутніх зі словами привітань звернулася господиня дитсадка Наталія Василівна Стара. Окремі слова вдячності вона висловила педагогічним працівникам, які безпосередньо причетні до справи навчання та виховання дітей, наголосила, що бути педагогом – це високе покликання і почесна місія, адже від професіоналізму, терпіння і мудрості, пильної уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – діти, а діти – це продовження життя і наша надія.

Привітати зі святом працівників садочка завітала селищний голова Тіфенбах Л.В. Вона зазначила, що дане свято – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Людмила Василівна наголосила, що у «Сонечку» працюють люди, які дійсно заслуговують глибокої поваги за свою самовіддану працю, високий професіоналізм та невичерпну творчу енергію.

Святковий сценарій свята продовжили дитячі віршики, дзвінкі голосочки доносили славу та шану нелегкій праці педагогів, діти дякували за щоденне тепло виховательських сердець, за щирість, доброту, за відданість своїй професії. Вихованці підготували гарні таночки та пісеньки. Так цікаво та змістовно відсвяткув ясла-садок День дошкілля. Кожен співробітник дитячого садка в цей день отримав можливість «стати на п’єдестал» і, користуючись заслуженою повагою батьків, дітей і суспільства, по праву приймати привітання і слова безмежної вдячності.

Вихователь І молодшої групи О.Каплун

DSC01869 DSC01877 DSC01891 DSC01896 DSC01912 DSC01932

Відповісти