“Розвиток мовлення та дефекти мовлення у дошкільнят”
10 лютого 2023 року у Грицівському яслах-садку (центрі розвитку) відбувся запланований семінар на тему: “Розвиток мовлення та дефекти мовлення у дошкільнят”. Розпочала семінар начальник відділу освіти молоді, спорту культури та туризму Варава І.Й.. Учасником семінару та доповідачем виступила директор комунальної організації Судилківського інклюзивно-ресурсного центру Столярчук Т.Р. Зустріч була дуже цікавою та корисною, де педагоги отримали багато практичних та теоретичних знань, які згодом обов’язково будуть застосовані у роботі з дітьми.
![](http://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/02/330757284_893733335277305_6010716279819504321_n-1024x850.jpg)