День води
Кожна краплинка має значення! Збережімо найцінніший скарб Землі – ВОДУ! 22 березня з дітьми Грицівського ясел-садка (центру розвитку) було проведено бесіди та досліди про воду до Всесвітнього дня водних ресурсів.
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/337865247_166934529236923_3195559370028789544_n-771x1024.jpg)
Кожна краплинка має значення! Збережімо найцінніший скарб Землі – ВОДУ! 22 березня з дітьми Грицівського ясел-садка (центру розвитку) було проведено бесіди та досліди про воду до Всесвітнього дня водних ресурсів.