Тиждень безпеки дорожнього руху
Відповідно до листа Департаменту освіти та науки обласної військової адміністрації від 09.05.2023 № 729-41/2023, в рамках проведення 7-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, з 15 по 21 травня 2023 року в нашому закладі було проведено щорічний захід – Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-23_21-45-46-805-1024x771.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-22_10-32-28-593-768x1024.jpg)