Екскурсія до музею сучасності
21 червня середня група Грицівський ясла-садок (центр розвитку) у супроводі вихователя Жвалюк Анастасії, помічника вихователя Світлани Курман, музичного керівника Вознюк Галини, фізорга Валентини Сороки, завітали до музею сучасності у ВХПУ 19. Малюки мали можливість ознайомитися з національним вбранням, побутом, посудом, а також зразками сучасних дизайнерів українського вбрання.
Дуже дякуємо Ользі Володимирівні, за цікаво проведену екскурсію!
Діти у захваті!
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/06/347877499_2158554041010849_2575790313891724003_n-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/06/347404155_2158554211010832_5903272262606006023_n-1-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/06/347581622_2158553787677541_2889319921465309416_n-1-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/06/347259898_2158553924344194_8581644626793307340_n-1024x768.jpg)