Свято весни
З приходом весни у нашому закладі традиційно проходять святкові ранки у різних вікових групах. Діти з нетерпінням чекали цього свята адже всі власноруч підготували подарунки та привітали своїх мам, бабусь та сестричок.
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-31546b8be6639c8a4d362390041cb448-V-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-71cee9d3cb4cfa11c33fde9c8d2a9914-V-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240313_103818_299-1024x768.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-d916549c8af6ce1c8e8a4e28b4b583a0-V-1024x766.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-a4a4a2708ccaca5c0abd9466c7b1104f-V-1024x768.jpg)
З приходом весни у нашому закладі традиційно проходять святкові ранки у різних вікових групах. Діти з нетерпінням чекали цього свята адже всі власноруч підготували подарунки та привітали своїх мам, бабусь та сестричок.