“За чисте довкілля”
Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Гицівської селищної ради в нашій громаді з 11 березня по 11 квітня оголошено Місячник «За чисте довкілля» (озеленення та благоустрій території). У Грицівському яслах-садку озеленення території вже розпочато! Формуємо молодий сад з фруктових дерев та кущів (15 вишень, 5 слив, 2 абрикоси, 7 кущів смородини, 5 кущів порічок. На клумби висаджено ранні квіти та в групових кімнатах очікують на висадку садженці чорнобривців, айстрів та калачиків які сіяли наші малята.
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-54707d70761449ae0792050ef0299165-V-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-46a4349826513b50b3697ceaa75d7669-V-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-7a11080bb0f50dda8c13734dff7d3f27-V-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-d31b334e9cd9f29fecd26a2e31e56799-V-768x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-3d20ebaaed1a8b97f18d68aca79f2cd0-V-768x1024.jpg)