Чеський проект для педагогів дошкільної освіти “Digital Labs”
Вихователь нашого закладу Anastasiia Zhvaliuk взяла участь у чеському проекті для педагогів дошкільної освіти “Digital Labs”. Проект дозволив освітянам поділитися власним професійним досвідом із колегами з України та Чехії, а також отримати практичні інструменти для впровадження здобутих знань під час роботи. Педагоги разом зі спікерами розробили дієві інструменти для свого професійного зростання, ознайомилися з особливостями дошкільної освіти в Чехії й досвідом адаптації українських дітей, а також дізналися, як налагодити комунікацію з батьками й бути почутими в кризовій ситуації. ВІТАЄМО ІЗ УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ КУРСУ ТА ОТРИМАННЯМ СЕРТИФІКАТУ!!!!!!
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_4527-Edit-683x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-9666e1bd0c68e83268b058512d6b59f3-V-1.jpg)