ІІІ Міжнародне заняття доброти
У час війни, коли українське суспільство переживає стрес, втрати та невідомість перед майбутнім, ще більшої ваги набувають заходи, що об’єднують та дарують віру в перемогу добра над злом. Саме таким заходом стало ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, яке пройшло 26 лютого – 1 березня не лише в нашому закладі. В рамках ІІІ Міжнародного заняття доброти педагоги вчили дітей правильно доглядати за тваринами, розповідали їм про відповідальність господарів, причини появи безпритульних тварин та притулки, важливість добрих справ та волонтерства.
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/04/Старша-група-1024x768.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/04/Середня-група-1024x766.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-мол.-група-1024x768.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-мол.-група-771x1024.jpg)
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2024/04/Сертифікат-Урок-доброти-1024x709.jpg)