Архів категорії 'Сторінка вихователя'

Андріївські вечорниці

Розвага для дітей дошкільного віку – “Андріївські вечорниці” – захід, який має на меті залучити дітей до вивчення українських традицій, що в свою чергу є одним із ефективних засобів національно-патріотичного виховання дошкільників. https://www.facebook.com/reel/247280108122004

Акція “Смілива Гривня”

#СміливаГривня2023 #ТижденьЗаощаджень2023 В межах заходів Тижня заощаджень, ініційованого Національним банком України, в Грицівському яслах садку (центрі розвитку) підведено підсумки благодійної акції «Смілива гривня 2023». Вихованці та їх родини, педагоги закладу активно долучились до участі в акції, зібрали 1956 грн, які згодом буде перераховано на потреби Збройних Сил України. Благодійний збір монет, ініційований Національним банком, спрямований […]

“Привітай солдата із святом Покрови”

Цього року, як і в минулому році Грицівський ясла-садок (центр розвитку) взяв участь у акції “Привітай солдата із святом Покрови”. Щиро дякуємо нашим діткам, їхнім батькам та вихователям які долучились до акції. Разом нам вдалося зібрати 4636.00 грн та зробити безліч цікавих сувенірів.

Досить важко відшукати дитину, яка буде байдужа до реву пожежної машини, до форми рятувальників та й просто до пожежної справи.

Навіть випадково побачити, як мчать кудись на допомогу борці з вогнем, – вже велика удача. А розглянути все спецобладнання, техніку, захисні костюми пожежних, почути історію про службу пожежників – цікаво дітям будь-якого віку. Проходило навчання з пожежної безпеки у Грицівський ясла-садок (центр розвитку) не тільки для малечі, а й для вихователів.

Дякуємо за благодійну допомогу!

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу, зокрема грицівчанам. Це ще раз підтвердили батьки наших вихованців Слюсарчуки Віталій та Тетяна а також Критович Андрій. Дякуємо за допомогу в облаштуванні кованих лавочок на території нашого дитячого садка. Бажаємо вашому бізнесу йти в гору, а вам успіхів та процвітання!

Дякуємо за підтримку!

З бюджету Грицівської селищної ради було виділено кошти на закупівлю двох гірок у Грицівський ясла-садок які вже встановлені на дитячих майданчиках. Дякуємо за підтримку!

Благодійний ярмарок 2023.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Методичні дискусії

Згідно плану роботи відділу освіти Грицівської селищної ради 12 січня на базі Грицівського ясел-садка (центру розвитку) відбулися методичні дискусії педагогічних працівників ЗДО на тему: ” Наступність між дошкільною та початковою освітою”.

Свято осені

Сьогодні 28.10.2022 року у наш садочок завітала щедра Осінь, яка разом з малятами відвідала незвичайний ярмарок. За товар можна було розраховуватися лише іграми, танцями та піснями. Осінь традиційно всіх присутніх почастувала своїми дарами – смачними яблучками. Коли в залі лунав дзвінкий сміх дітей, було хвилювання лише за одне – аби не було сигналу повітряної тривоги! […]

Семінар з охорони праці

9 лютого 2022 року в Грицівському яслах-садку (центрі розвитку) відбувся семінар з охорони праці. Програма розроблена на основі Положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці в закладах підпорядкованим Міністерству науки України від 18.04.2006 року №304. У першій теоретичній частині семінару розглядалися питання з: законодавства про працю законодавства про охорону праці […]