День Державного Герба України
Напередодні Дня Державного Герба України в Грицівському ялах-садку (центрі розвитку) з вихованцями були проведені інформаційні хвилинки з метою виховання у дітей патріотизму та любові до Батьківщини.
![](http://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2022/02/1613721179_hqdefault.jpg)
![](http://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_2022-02-19-20-50-45-225_com.miui_.gallery.jpg)
![](http://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2022/02/Screenshot_2022-02-19-20-51-18-927_com.viber_.voip_.jpg)
Напередодні Дня Державного Герба України в Грицівському ялах-садку (центрі розвитку) з вихованцями були проведені інформаційні хвилинки з метою виховання у дітей патріотизму та любові до Батьківщини.