Вистава “Кольорове молоко”
Учні Грицівського ліцею завітали до нашого ясел-садка з виставою “Кольорове молоко”, яку вихованці нашого закладу з цікавістю переглядали. Дякуємо організаторам та юним акторам за гарну виставу!
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/330370564_737112254774126_1404305681549330537_n-1024x771.jpg)
Учні Грицівського ліцею завітали до нашого ясел-садка з виставою “Кольорове молоко”, яку вихованці нашого закладу з цікавістю переглядали. Дякуємо організаторам та юним акторам за гарну виставу!