Круглий стіл “Психологічна готовність дитини до школи”
Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Грицівської селищної ради, 30 березня 2023 року в яслах-садку у тісній співпраці з Грицівським ліцеєм відбувся Круглий стіл на тему: “Психологічна готовність дитини до школи”. Спікерами круглого столу були практичний психолог Дубина О.Д. (Грицівський ліцей) та Фільчук К.В. (Грицівський ясла-садок). На заході були присутні вихователі та директори дошкільних навчальних закладів нашої громади. Були розглянуті як теоретичні так і практичні моменти готовності дитини до школи.
![](https://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2023/03/338150540_234634942386245_9012901712420845051_n-1024x771.jpg)