Екскурсія до інклюзивно-ресурсного центру
![](http://dnz.grytsiv.km.ua/wp-content/uploads/2019/05/15_n-1.jpg)
26 березня 2019 року вихованці старших груп відвідали інклюзивно-ресурсний центр, де їх радо зустріли працівники. Дітям показали різні кабінети, ознайомили зі своєю роботою. Малюки дуже радісно та весело провели час у ресурсному кабінеті з різноманітним спортивним обладнанням: лазанками, басейном з кульками, гімнастичними м’ячами та ін. Потім уважно переглянули та обговорили цікаві навчальні мультфільми. А наприкінці – працівники центру пригостили дошкільнят смачним чаєм з печивом.
Діти з радісними обличчями поверталися до садочка та з захопленням розповідали про свої враження.